
Ceva Pet Phos PELAGE Вітамінно-мінеральний комплекс для захисту шкірного та шерстного покриву у кішок 36 табл
- Немає в наявності
- Код: 50037
305 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- +380 (98) 610-59-00
Ceva (Сева) Pet Phos PELAGE Вітамінно-мінеральний комплекс для захисту та покращення шкірного та шерстного покриву у кішок
PET-PHOS PELAGE для КОТІВ - вітамінно-мінеральний комплекс для захисту та покращення шкірного та шерстного покриву у котів. Рекомендується для покращення якості шкіри та шерсті у випадку наявності тьмяної, сухої, ламкої шерсті, дефіциту поживних речовин, дерматозів, в період линьки, при надмірному випадінні шерсті, в період підготовки до виставок та змагань, тощо.
Містить унікальну комбінацію компонентів, що:
- відіграють важливу роль у кератогенезі та функціонуванні сальних залоз,
- забезпечують стабільність клітинних мембран, захищаючи їх від перекисів та вільних радикалів,
- покращують якість шерсті і текстуру дерми, мають антисеборейну дію, незамінні для метаболізму жирних кислот, забезпечують хороший захист шкіри мають великий вплив на ріст волосся і фізіологічний баланс дерми.
- Компоненти, що входять до складу Pet Phos COAT Cat беруть особливу участь у розвитку і підтримці епітеліальних клітин, а також регулюють розвиток сальних залоз та синтезі кератину (що важливо для текстури дерми і якості шерстного покриву: еластичності, блиску, кольору, пружності).
- Незамінні жирні кислоти відіграють важливу роль в оновленні епітеліальних клітин, покращуючи якість шерсті та запобігаючи появі сухої, лускатої шкіри.
Зберігати в сухому, недоступному для дітей та тварин місці.
Відмінні смакові якості вітамінно-мінерального комплексу Pet Phos PELAGE для КОТІВ зазвичай дозволяють самостійне споживання твариною, у якості ласощів, або його також можна додавати до щоденного раціону, змішуючи з кормом.
Pet Phos PELAGE для КОТІВ рекомендується застосовувати, в дозах:
- Коти вагою до 4 кг: 1 таблетка на добу протягом 8-10 днів, кожного місяця або за 3 тижні до виставик/змагання.
- Коти вагою понад 4 кг: 2 таблетки на добу протягом 8-10 днів, кожного місяця або за 3 тижні до виставки/змагання.
Склад: Перероблені тваринні білки (свиняча печінка печінка птиці), дріжджі, сирі лецитини, кальцієва сіль стеаринової кислоти, 3а672а Вітамін A, 3b603 Цинк (оксид цинку), 3b202 Йод (кальцію йодат безводний), 3b405 Мідь (міді сульфат пентагідрат).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ceva Sante Animale |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Вітамінна добавка |
| Вік кішки | Для всіх вікових груп |
| Кількість | 36 табл |
| Призначення | Для шкіри і шерсті |
| Склад | Вітамінно-мінеральний комплекс |
| Країна реєстрації бренда | Франція |
| Країна-виробник | Франція |
| Форма випуску | Таблетки |
| Лікарська форма | Таблетки |
| Вид тварин | Кішки |
- Ціна: 305 ₴
